30 kinderen in het zonnetje

Gepubliceerd op 2 juni 2021 om 19:41

Gisteren was het een blijde dag voor 30 kinderen uit ons dorp.

Deze kinderen zijn wees, hebben een handicap of een broer/zus met een handicap. De kinderen waren deze dag uitgenodigd om extra in het zonnetje te worden gezet. Veel van deze kinderen krijgen thuis helaas niet de zorg en aandacht die ze nodig hebben. 


Sinds kort is er een mini-binnenspeeltuin in ons dorp. Wat hebben de  kinderen daar een paar uur plezier mogen hebben. Het doet mij dan zo goed om al die blijde gezichtjes te zien. Maar wat voor schrijnende verhalen gaan er schuil achter deze (voor nu) blijde gezichtjes. 


Aan het einde van het speelplezier vertelde de dominee nog in het kort het Evangelie. Voordat de kinderen weer naar huis gingen, kregen ze allemaal een goed gevulde schoenendoos mee naar huis.

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.